U Prstenu, Jilská 14, Praha 1 – Staré Město

napsal(a): SUNíčko

Dnes vám představíme velmi atmosférickou kavárnu U Prstenu, kterou naleznete v Praze kousek od Národní třídy v ulici Jilská. Café U Prstenu se nachází uvnitř dvora jednoho ze starých pražských domů, což mu dává punc kavárny s atmosférou, kterou byste rádi navštívili v kterémkoliv evropském městě při svých toulkách. Navíc když se posadíte do nekuřácké části (kavárna má i část kuřáckou) s výhledem do ulice, můžete se kochat davy turistů, kteří proudí Jilskou ulicí a občas se zastaví a přemýšlí, projít průchodem do kavárny U prstenu nebo neprojít? Říkáme jednoznačně, projít a třeba narazíte i na nějakou kulturní vložku, které se v této kavárně pravidelně konají.

Kavárna U Prstenu kontakt

 • adresa: Jilská 14, Praha 1 – Staré Město
 • telefon: 777 771 051 (rezervace)
 • web: uprstenu.cz
 • e-mail:

Otevírací doba kavárny U Prstenu

 • Pondělí – Neděle: 10:00 – 22:00
3 názorů na kavárnu leave one →
 1. 2011 Říjen 16
  Zuza permalink

  utulna, prijemna kavarnicka se slavnou minulosti (herci, umelci), ve dvore stareho domu primo v centru propojena s galerii, pravidelne promitani filmu ve sklepnim prostoru

 2. 2011 Říjen 16
  SUNíčko permalink

  Příjemná kavárna v centru Prahy, takže to tam má většina Pražanů skutečně kousek. Opravdu má atmosféru a člověk se při posezení může zasnít, co všechno tamní dvůr už má za sebou. Trochu mě mrzí, že hezčí prostory kavárny U Prstenu jsou vyhrazeny kuřákům. Kouřit však kvůli tomu nezačnu :)) Atmosféře podniku nahrává i příjemná obsluha.

  Dělají i vlastní polévku, já měl dýňovou a opravdu laskomina, i když trochu ostřejšího rázu.

 3. 2013 Září 10
  Filip Havlík permalink

  Kavárna již nefunguje, zůstala pouze galerie.

Napiš svůj názor na kavárnu

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS

TOPlist