Caféidoskop, Lazarská 8, Praha 2 – Nové Město

napsal(a): SUNíčko


Představme si tentokrát další kavárnu v samém centru Prahy, kavárnu Caféidoskop, která ke své smůle není zrovna na očích, ač se nachazí na velmi frekventované pražské Lazarské ulici. Kavárnu Caféidoskop naleznete ve dvoře jednoho z domů v Lazarské ulici. Do dvora lze vejít i z ulice Vodičkovy. Pokud chcete na chvilku vydechnout a odpočinout si v nekuřáckém prostředí od rychlého tempa centra Prahy, zastávka v této kavárně je skvělý nápad.

Kavárna Caféidoskop kontakt

 • adresa: Lazarská 8, Praha 2 – Nové Město
 • telefon: 224 946 526
 • web: www.cafeidoskop.cz
 • e-mail:

Otevírací doba kavárny Caféidoskop

 • Pondělí – Pátek: 9:00 – 22:00
 • Sobota – Neděle: po domluvě
3 názorů na kavárnu leave one →
 1. 2011 Září 28
  Hanka permalink

  Mají zde výborné kafe servírované se vším, jak to má být, s vodou, mlékem, čokoládkou valrona a třtinovým i rafinovaným cukrem. Obsluha též velmi příjemná. Kavárna je nekuřácká, kouřit se může pouze na zahrádce. Na požádání servírují vodu z vodovodu. Na výběr je i široká nabídka teplých i studených jídel a dezertů.

 2. 2011 Září 28
  SUNíčko permalink

  Příjemná nekuřácká kavárna s pěkným interiérem. Dobré víno i zákusky (nejsou jejich). Jak jsem vypozoroval během pár návštěv, v kavárně se schází především lidi nad 40 let. Nejspíše za to mohou i akce, které se v kavárně čas od času pořádají a jsou z mého pohledu mířeny na tuto cílovou skupinu.

  Pozitivně jsem při návštěvě Caféidoskopu vnímal i fakt, že mě uvítala v jeho ovzduší vůně mleté kávy. Za zmínku určitě stojí i podávaná vodovoda. Zkrátka jedna z dobrých alternativ v centru Prahy, kde si na chvilku posedět a oddechnout. Díky poloze ve dvoře sem hluk z ulic Lazarská ani Vodičková skutečně nedolehl.

 3. 2017 Březen 9
  Jerman permalink

  Uzas!

Napiš svůj názor na kavárnu

Note: You can use basic XHTML in your comments. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS

TOPlist